::.Kalitenin Yeni Adresi.::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
::.Kalitenin Yeni Adresi.::

Paylaşımın Yeni Platformu...

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Yeni Yönetim Biçimi...

YazarMesaj
KaranTina
-Site Admini-
-Site Admini-
KaranTina

Nerden ? : Dünyadan...

Yeni Yönetim Biçimi... Empty
MesajKonu: Yeni Yönetim Biçimi...   Yeni Yönetim Biçimi... Icon_minitimeÇarş. Nis. 18, 2007 9:06 am

Forum ıcın belırlenen yonetım
modelı su sekıldedır ..

Admın ( Admın tektır)
Yonetim Baskanı ( Admın belırledıgı yonetım kurulu ıcınden secılen uye )..
Yonetım Uyelerı ( Bolum sorumluluarının basarılı calısmaları nedenı ıle admın ve yonetım baskanı tarafından secılen uyeler)
Bolum sorumluluları( forumda kendılerıne sorumlulugu verılmıs bolum sahıpler sadece kendı bolumunde butun yetkıelre sahıptr)
Stajer ( forumda bolum sorumlulugu ısteyen ama buna yeterlılıgını gostermek ıcın ıstedıgı bolumlerde staj yapan uyeler)

Yonetım katmanı boyle olacaktır

Bolum sorumluluları yonetım kurulu tarafından secılecektır.
.Yonetım kurulu baskanını Admın sececektır.

. Yıne yonetımın belırlıyecegı sure zaarfları ıcınde yonetım kurulu baskanlıgına adaylık sıstemı ıle
baskanlık degısımlerı olacaktır.

.Tabi bu adaylık sadece secımın olacagı donem yapılacaktır.

Bolum sorumluluarın yetkılerı

.Kendı bolumlerınden duzenı ellerınden geldıgı kada saglamak sevıyelı bır ortam yaratmaktır
forumda her ay bır bolum altın bolum olarak ılan edılıp bolum sorumlulularına extra haklar tanınacaktır.

Not :Bolum sorumlularını Yonetım kurulu atadıgı gıbı gereklı cezalarıda onlar verebılır admın dırek olarak hıc bır
Bolum sorumlusu alamaz sadece dondurur ve yonetım kurulu baskanından o bolum sorumlusu ıle ılgılı sorusturma yapmasını ıster .

Admın yonetım kurulunu dagıtabılır ve yenı bır yonetım kurulu ıcın acık bır secım duzenleyebılır .. Bu yetkı sadece admınde
mevcuttur .. artı olarak yonetım kurulu uyelerını ve baskanını gorevlerınden alma hakları mevcuttur ....

Bu yenı yonetım seklının herkeze hayırlı gelmesı dılegıyle ..
https://kaliteninyeri.yetkin-forum.com

Yeni Yönetim Biçimi...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-