::.Kalitenin Yeni Adresi.::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
::.Kalitenin Yeni Adresi.::

Paylaşımın Yeni Platformu...

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Tigana'dan hodri meydan

YazarMesaj
KaranTina
-Site Admini-
-Site Admini-
KaranTina

Nerden ? : Dünyadan...

Tigana'dan hodri meydan Empty
MesajKonu: Tigana'dan hodri meydan   Tigana'dan hodri meydan Icon_minitimeSalı Mayıs 01, 2007 10:21 am

Ankaragücü galibiyetinin ardından taraftarın, "Şampiyonluk" sözü beklediği Beşiktaş Teknik Direktörü Tigana'nın, takımı bir kenara bırakıp, Erman Toroğlu hakkında konuşması, siyah - beyazlıları şaşırttı.

Fransız teknik adamdan böyle bir çıkış beklemeyen Beşiktaş camiası, bunun nedenini bulmaya çalışırken, yanıt yine Tigana'dan geldi.

'Çok inatçıyım'
Kendisi hakkında yapılan eleştiriler karşısında hakkını aradığını söyleyen siyah - beyazlıların teknik patronu, Ankara dönüşünde yanındakilere, "Yaptığım açıklamalar yer almadığı taktirde maçlardan sonraki basın toplantılarında hep bu deklarasyonu okuyacağım" dedi.
Tigana, "Beni kimse korumuyor. Basında kişiliğime yönelik asılsız haberler çıkıyor. Tek başıma savaşıyorum. Benimle uğraşan herkesle tek başıma ben de uğraşacağım. İnatçı bir insanım. Sonuna kadar hakkımı aramaya devam edeceğim" diye konuştu
https://kaliteninyeri.yetkin-forum.com

Tigana'dan hodri meydan
1 sayfadaki 1 sayfası