::.Kalitenin Yeni Adresi.::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
::.Kalitenin Yeni Adresi.::

Paylaşımın Yeni Platformu...

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Samsunspor´da istifa tartışması

YazarMesaj
Evolution
-Yönetim Üyesi-
-Yönetim Üyesi-
Evolution

Samsunspor´da istifa tartışması Empty
MesajKonu: Samsunspor´da istifa tartışması   Samsunspor´da istifa tartışması Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2007 11:28 pm

Samsunspor Kulübü Başkanı Mazhar Başoğlu, istifasını açıkladıkları yönetim kurulu üyesi İbrahim Ersöz´ün, ´´kamuoyunu yanıltma gayreti içinde olduğunu´´ öne sürdü.

Başoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, Ersöz'ün kendilerine gönderdiği sms mesajı ile istifa ettiğini ve yazılı istifa metnini de daha sonra göndereceğini belirttiğini, bunun üzerine de kendilerinin Ersöz'ün istifa ettiğini açıkladıklarını ifade etti.

Başoğlu, daha sonra böyle bir beyanı olmadığı yönünde açıklamalarda bulunan İbrahim Ersöz'ün kamuoyunu yanıltmaya çalıştığını savundu. Ersöz'ün telefonla da kendisine kesinlikle istifa edeceğini söylediğini, sms kayıtlarının da mevcut olduğunu kaydeden Başoğlu, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

''Yaklaşık 15 gündür garip benzetmeler yaparak sürekli kamuoyunu yanlış bilgilendirme gayreti içinde olan İbrahim Ersöz'ün, hangi niyetlerle Samsunspor yöneticiliğini arzu ettiğini, kulübe hizmet gibi bir niyetinin olup olmadığını, kendi tutarsızlıklarını nasıl çarpıttığını, kendi sebep olduğu bir bardak suda nasıl fırtına koparmaya kalkıştığını, Samsunspor kulübü üzerinden isim yapmak arzusu içinde olup olmadığının takdirlerini kamuoyuna bırakıyorum.''
http://samsunforum.forumlari.org

Samsunspor´da istifa tartışması
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SamsunSpor Mac Bilgileri
» MALATYASPOR: 0 - SAMSUNSPOR: 0
» SAMSUNSPOR FUTBOL OKULU