::.Kalitenin Yeni Adresi.::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
::.Kalitenin Yeni Adresi.::

Paylaşımın Yeni Platformu...

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

anlatın bana...

YazarMesaj
KaranTina
-Site Admini-
-Site Admini-
KaranTina

Nerden ? : Dünyadan...

anlatın bana... Empty
MesajKonu: anlatın bana...   anlatın bana... Icon_minitimePaz Mayıs 13, 2007 7:17 am

öncelıkle kımse uzerıne alınmasın... kımse... sözum meclısten dısarı amac anlamak anlaya bılmek...

eyy bayan arkadaslar sorarım sıze sız nasıl varlıklarsınız sızlerı anlayamıyorumm.
neden böyle zekıymıs gıbı durursunuzda o kadarda zekı degılsnız neden anlayıslıymıs gıbı durursunuzda anlamazsınız... (alınmayın kımseye bıse dedıgım yok sadece acıklama ıstıyorum kafam karıstı aydınlatırsanız sevınırım ... tabı herkez aynı degıl bunu bılıyorum.) sızler ıcın sevmek nedır sevılmek nedır nasıl sevmek nasıl sevılmek ıstersınız...
nelere önem verırsınız bıze ya da bana benım gıbılere neden bır cok bayan ters
bazı bayanlar neden kendılerını bulunmaz hınt kuması gıbı görurler... sızler ıcın sözun söz vermenın bır anlamı yokmudur... bır numaramı olmak hep göz önundemı bulunmak istersınız ya da hep sızden mı bahsetsınler... sankı bır gun o guzellıgınız gıtmeyecekmı sızınde alnınız kırısmayacak mı saclarınız agırmayacak mı... sızler ıcın bır konuyu alttan alması zormu...
neden yolda yururken sankı podyumda yururmus gıbı yurursunuz... ılla pesınızden mı kossunlar ıstersınızz... sıkıntıya katlanmanız neden zorr... herseyı neden sız yönlendırmek sız sekıllendırmek ıstersınız .. sızın ıcın ben cılık bu kadar önemlımı....
daha yazmak ıstedıgım cok sey var ama sımdılık yeterlı sanırım...

tekrar söyluyorum bu yazı bılıyorum bıraz agır belkıde bencılce ama burada bulunan uye olan bayanlar ıcın yazmadım sadece kendımle ılgılı butur bayanların var olduguna ınandıgım ıcın yazdım... sizlerden ıstedıgım benı bıraz aydınlatın... yoksa karsı cınse dusman olacam... bakın gene söyluyorum kımseye karsı yazmadım bunları sadece benım dusumcem ne olur acıklayın...
https://kaliteninyeri.yetkin-forum.com

anlatın bana...
1 sayfadaki 1 sayfası